loader image

Про компанію

Verum Standart Group – це консалтингова компанія, яка об’єднала у своєму штаті професіоналів з різних сфер діяльності з однією загальною метою: популяризації та впровадження міжнародних стандартів для зростання бізнес-ефективності замовників.

Фахівці компанії – це команда менеджерів, юристів, сертифікованих аудиторів, технічних експертів.

Багато з них мають досвід понад 20 років

Verum Standart Group – перш за все – це люди!

Люди, які взаємодіють із клієнтами, консультують, зустрічають, сертифікують, розробляють документи, відповідають на дзвінки, постійно забезпечують Вам- нашим Клієнтам підтримку та відмінний настрій.

Наші фахівці володіють інноваційним мисленням, що дозволяє нам вирішувати нестандартні завдання з максимальною швидкістю та зручністю.

Компетенції. Досвід. Професіоналізм

У команді Verum Standart Group працюють фахівці з величезним професійним та практичним досвідом у сфері метрології, стандартизації та сертифікації.

Ми проводимо аналіз й даємо рекомендації підприємствам та організаціям щодо впровадження міжнародних стандартів якості, ґрунтуючись на адміністративній практиці, яка вже існує у різних сферах діяльності.

Ефективність. Продуманість. Індивідуальний підхід

Фахівці Verum Standart Group ретельно аналізують реальний стан справ на підприємстві перед тим, як планувати впровадження сертифікатів та складати документи.

Зміст документації, правила документообігу та заходи обліку і контролю, які розроблено нашими спеціалістами, адаптуються під сферу діяльності, стан виробництва та штатний розклад підприємства.

Внаслідок нашої роботи ви отримуєте не стандартний пакет документів “для показу", а ефективну стратегію, спрямовану на поліпшення якості управління на конкретному підприємстві.

Якість, підтверджена сертифікатами

Впроваджуючи міжнародні системи управління, наші фахівці вибудовують на підприємстві ефективну та зрозумілу стратегію менеджменту та контролю якості. Ми не відкидаємо переваги раніше впроваджених в організації систем управління, ми допомагаємо розвивати та вдосконалити їх.

Сертифікати відповідності, отримані в сертифікаційному центрі та акредитація в НААУ підтверджують якість нашої роботи.

Гарантії результативності роботи від фахівців Verum Standart Group

Компанія Verum Standart Group супроводжує замовника до отримання запланованих результатів на практиці:

  • Даємо рекомендації, як підтримувати ефективність системи управління після завершення всіх етапів розробки;
  • Працюємо із замовником до отримання результату (сертифікат відповідності або акредитація);
  • Надаємо практичні консультації щодо усунення зауважень, отриманих у процесі аудиту.

Verum Standart Group – гарантія ефективності контролю та управління підприємством!