Замовити дозвіл
ДОЗВІЛ ДЕРЖПРАЦІ ПОТРІБЕН ЯКЩО
Діяльність Вашої організації пов’язана з виконанням робіт підвищеної небезпеки і експлуатацією небезпечних машин, і механізмів;
Ваша діяльність, пов’язана з ризиком Вашого життя і життя Ваших співробітників;
Ви є сервісно-обслуговуючою організацією, яка здійснює монтаж і технічне обслуговування небезпечних машин та механізмів;
Участь у тендері передбачає наявність у Вас дозволу на виконання робіт та експлуатацію машин та механізмів;
Ви є виробником устаткування, яке віднесене до небезпечних механізмів.
Якщо Так, тоді Вам обов’язково необхідно отримати дозвіл Держпраці на початок роботи і експлуатацію об’єктів, машин і механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Перелік робіт підвищеної небезпеки
- Технічний огляд, випробування, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатках 3 і 7 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
- Монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатках 3 і 7 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
- Виробництво (виготовлення), використання, переробка, розподіл, зберігання, транспортування, застосування, утилізація та знешкодження вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, горючих рідин, маса яких дорівнює або перевищує значення нормативів порогових мас, які визначено постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 “Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 29, ст. 1357).
- Вибухові роботи та роботи, пов’язані з використанням енергії вибуху.
- Утилізація зброї, звичайних видів боєприпасів та виробів ракетної техніки.
- Газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних зонах.
- Переробка нафти, вуглеводневих газів і конденсату.
- Спорудження магістральних газопроводів, нафтопроводів і продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів тощо), систем газопостачання природним та зрідженим газом.
- Роботи з вироблення агломерату, коксу, розплавів чорних і кольорових металів, прокату, металевих труб і феросплавів.
- Буріння, експлуатація та капітальний ремонт свердловин під час геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин.
- Заповнення, злив і ремонт балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей із стисненим, зрідженим, отруйним, вибухонебезпечним та інертним газом.
- Підземні та відкриті гірничі роботи.
- Роботи, що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників.
- Зведення, монтаж і демонтаж будинків, споруд, зміцнення їх аварійних частин.
- Будівництво, ремонт, експлуатація та ліквідація підземних споруд, не пов’язаних з видобутком корисних копалин.
- Лісосічні роботи, трелювання, транспортування та сплав лісу.
- Газополум’яні роботи.
- Роботи із збагачування корисних копалин.
Про послугу
Згідно ст. 21 Закону України «Про охорону праці», суб’єкт підприємницької діяльності при виконанні робіт та/або при експлуатації машин, механізмів і устаткування підвищеної небезпеки, (перелік яких, міститься в додатках № 2 та № 3 до постанови КМУ від 26.10.2011 р. за номером 1107) в обов’язковому порядку зобов’язується отримати дозвіл на виконання відповідних робіт в органах Держпраці та/або оформити Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.
Процес оформлення дозволу на небезпечні роботи та експлуатацію небезпечних машин та механізмів є комплексом складних і «трудомістких» процедур, які вимагають від суб’єкта підприємницької діяльності певних знань, навичок, а головне, часу.
Складність процедури оформлення дозволу на виконання небезпечних робіт та експлуатацію машин і механізмів полягає в тому, що суб’єкт господарювання повинен відповідати певним вимогам і підтвердити свої можливості щодо виконання заявлених небезпечних робіт та можливостей щодо експлуатації визначених машин та механізмів.
З метою підтвердження таких можливостей суб’єкт господарювання перед подачею документів до органів Держпраці повинен в обов’язковому порядку пройти «експертно-технічну експертизу».
Експертно-технічною експертизою в першу чергу встановлюється наявність та достатність у суб’єкта господарювання кваліфікованого персоналу для виконання заявлених робіт підвищеної небезпеки та наявність матеріально-технічних можливостей для експлуатації заявлених машин та механізмів.
Експертно-технічну експертизу має право проводити тільки уповноважена експертно-технічна організація.
Послуги по проведенню експертно-технічної експертизи є платними. Вартість платежу за проведення експертизи визначається відповідно до постанови КМУ № 1251 від 04.11.2009 р.
Строк дії експертно-технічної експертизи складає 1 рік.
Для проведення технічної експертизи суб’єкт господарювання повинен надати уповноваженій організації документи які підтверджують наявність на підприємстві створеної служби з охорони праці та наявність в штаті кваліфікованого персоналу з відповідною освітою та професійними знаннями які необхідні для виконання робіт підвищеної небезпеки.
Для проведення технічної експертизи суб’єкт господарювання надає уповноваженій організації наступні документи:
- Копії наказів, інструкцій, положень з питань охорони праці;
- Копії дипломів, кваліфікаційних свідоцтв, протоколів та посвідчень про проходження навчання з питань охорони праці.
- Копії експлуатаційних документів на машини та механізми: паспорти, інструкції з експлуатації, технічні умови.
Тільки після отримання позитивного експертного висновку, яким буде встановлено дотримання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки, суб’єкт господарювання має право звернутись до органів Держпраці з заявою про видачу дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин та механізмів підвищеної небезпеки.
Що входить в наші послуги
- Проведення аналізу існуючих документів та розробка і підготовка необхідних документів для отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки і на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
- Проведення експертно-технічної експертизи Вашого підприємства щодо відповідності вимогам законодавства з питань охорони праці;
- Проведення навчання Вашого персоналу з питань охорони праці
- Представництво Ваших інтересів в органах Держпраці.
Отримати дозвіл
Фахівці Verum Standart Group візьмуть на себе всі процеси для отримання вами дозволу
Ви можете зателефонувати нам за номером:
або написати на пошту, заповнивши форму, і наші фахівці з вами зв’яжуться.
Дізнатися вартість
Наші переваги
Надійність
Чітке виконання договірних зобов'язань та відповідальність за результат
Гнучкий підхід
Погодження етапів співпраці з урахуванням вимог замовника та його цілей
Професіоналізм
Послуги найвищої якості завдяки злагодженій роботі досвідчених експертів
ГАРАНТІЙНИЙ СУПРОВІД
Надаємо консультаційну підтримку після завершення основного проекту
Працюємо по всій Україні
Ми надаємо широкий спектр послуг з сертифікації та ЗЄД консалтингу для українських підприємств!
Додатково з цим сертифікатом оформлюють