loader image

Декларації МТБ

Замовити декларацію МТБ

Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства подається: в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг або через інтегровані з ним інформаційні системи відповідних дозвільних органів; у паперовій формі — особисто (через уповноважену особу) або поштою. Суб’єкт господарювання подає декларацію за своїм місцезнаходженням або у випадках, передбачених законом, — за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об’єкта.

Інформація

Згідно п. 21 «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 р. № 1107 (далі – Порядок), виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 6 Порядку, експлуатація (застосування) устаткування підвищеної небезпеки, що зазначене у додатку 7 Порядку, здійснюється роботодавцем на підставі Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (далі – Декларація).

Декларація за формою згідно з додатком 8 подається роботодавцем, виробником або постачальником не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Декларація подається роботодавцем, виробником або постачальником, уповноваженою ним особою або надсилається поштою до територіального органу Держпраці або адміністратора центру надання адміністративних послуг у паперовій формі або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Держпраці.

Відповідно до п.6 Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 922 «Деякі питання набуття права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності за декларативним принципом», суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа подає Декларацію особисто чи надсилає рекомендованим листом у двох примірниках адміністратору або відповідному дозвільному органу.

Згідно ст. 41 п. 14 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» прийняття від суб’єкта господарювання або уповноваженої ним особи заяви про одержання (переоформлення, анулювання) документа дозвільного характеру здійснюється адміністратором у центрі надання адміністративних послуг.

Заява про одержання (переоформлення, анулювання) документа дозвільного характеру, що оформляється дозвільними органами, або декларація подається суб’єктом господарювання (уповноваженим ним органом або особою):

– у паперовій формі особисто або поштовим відправленням – до адміністратора;

– в електронній формі через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, оформлена згідно з вимогами законів у сфері електронних документів, – до дозвільного органу.

Крім того, відповідно до частини сьомої статті 12 Закону України “Про адміністративні послуги” Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р затверджений «Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг», в додатку до якого п. 52 зазначена реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

Замовити декларацію МТБ

Фахівці Verum Standart Group візьмуть на себе всі процеси щодо розробки і впровадження

Ви можете зателефонувати нам за номером:

0800335413

або написати на пошту, заповнивши форму, і наші фахівці з вами зв’яжуться.

Дізнатися вартість

Наші переваги

Надійність

Чітке виконання договірних зобов'язань та відповідальність за результат

Гнучкий підхід

Погодження етапів співпраці з урахуванням вимог замовника та його цілей

Професіоналізм

Послуги найвищої якості завдяки злагодженій роботі досвідчених експертів

ГАРАНТІЙНИЙ СУПРОВІД

Надаємо консультаційну підтримку після завершення основного проекту

Відгуки наших клієнтів

Подяка клієнтів – наше натхнення та мотивація

Працюємо по всій Україні

Ми надаємо широкий спектр послуг з сертифікації та ЗЄД консалтингу для українських підприємств!

Отримайте відповіді від спеціаліста прямо зараз